Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.

≡ MENU

tel.: +420 472 774 173

Vývoj a implementace specializovaného software

Softwarové oddělení zajišťuje programování a vývoj softwaru na zakázku podle přání zákazníka. Jedná se nejen o software pro klasické desktopové počítače s operačními systémy Windows nebo Linux, ale i o programování různých I/O modulů a mikroprocesorů. Obecně jsou aplikace programovány v jazycích C, C++, C#, webové aplikace v ASP.NET nebo PHP, nízkoúrovňové programy pak v jazyce C/C++ nebo v assembleru. K vývoji využíváme moderních vývojových prostředí, jako jsou například Microsoft Visual Studio nebo QT Creator.

I když je každý zakázkový software svým způsobem unikátní, lze zaměření softwarového oddělení rozdělit do těchto základních kategorií:

  • Výroba a vývoj software pro strojové vidění, kde softwarové oddělení zajišťuje vyhodnocení kamerového systému, jeho případné promítnutí do dalších hardwarových částí systému a zároveň vedení různých statistik. K informacím o celém systému a shromažďovaných datech lze dále dle přání zákazníka přistupovat buď přes další aplikace nebo webové rozhraní.
  • Výroba software pro vizualizaci a sběr výrobních dat, kde vyvíjíme software společně se zákazníkem a jeho potřebami. Od zobrazování dat na velkoplošných obrazovkách u výrobních linek pro informovanost obsluhy až po vytváření reportů výroby pro vedoucí pracovníky s přístupem odkudkoli přes webové rozhraní.
  • Výroba software pro komunikaci mezi jednotlivými složkami výrobních procesů, jako jsou například závozy/odvozy materiálu, sklad/výrobní linky.
  • Programování manipulačních robotů (zejména zn. Mitsubishi).
  • Programování mikroprocesorů.
  • Výroba zakázkového softwaru.

Máte zájem o zasílání novinek?